Series
Ratings
42- DoubtRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0