Movies
Ratings
498
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Silent ParadeRated ★ 3.5
Midsummer's EquationRated ★ 4.0
Bone LakeRated ★ 4.0
Babanbabanban VampireRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
FirefightersRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0