Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Look BackRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.5
AlienRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0