Titles you rated
Ready Player OneRated ★ 2.5
ItRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 2.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0
Ted 2Rated ★ 1.5
28 Days LaterRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 2.5
ZombielandRated ★ 3.0
ExitRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The World of KanakoRated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 3.0