Titles you rated
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Temperature of LoveRated ★ 2.0
Chief KimRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0