Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
An American CrimeRated ★ 3.5
Red EyeRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.5
ScarfaceRated ★ 4.0
The RecruitRated ★ 4.0
The VillageRated ★ 4.0
VertigoRated ★ 3.5
Man on a LedgeRated ★ 3.0
BuriedRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 3.5
The ExperimentRated ★ 3.0
Michael ClaytonRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 4.0