Titles you rated
Mr. BackRated ★ 4.0
Angel's RevengeRated ★ 3.0
The Great King, SejongRated ★ 4.5
Melody of LoveRated ★ 3.0
Assorted GemsRated ★ 3.5
A New LeafRated ★ 5.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0
Ruby RingRated ★ 3.5
Marry Him If You DareRated ★ 3.5
A Hundred Year LegacyRated ★ 4.0
Feast of the GodsRated ★ 3.5
May QueenRated ★ 3.5
Wonderful DaysRated ★ 3.5
Pots of GoldRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.5
Prime Minister and IRated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0