Titles you rated
Get OutRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
MidsommarRated ★ 0.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
The SilencedRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
When Marnie Was ThereRated ★ 4.5
EnchantedRated ★ 5.0
The Lazarus EffectRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 5.0
Wonderful NightmareRated ★ 5.0
BraveRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0