Titles you rated
Sweet BeanRated ★ 4.0
Tamako Love StoryRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
A Wedding InvitationRated ★ 4.0
Like a VirginRated ★ 3.0
Jane EyreRated ★ 4.5
The Chef of South PolarRated ★ 4.5
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 4.0
My Rainy DaysRated ★ 4.5
MapadoRated ★ 3.5
Il MareRated ★ 3.5
ColorfulRated ★ 5.0
The Anthem of the HeartRated ★ 5.0
One DayRated ★ 4.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 2.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.5