Movies
Ratings
599
The Devil All the TimeRated ★ 2.5
Walk the LineRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.5
Forbidden DreamRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 1.0
The IrishmanRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 2.0
JokerRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0