Series
Ratings
244- JeongnyeonRated ★ 4.0
 Family PlanRated ★ 4.0 Family PlanRated ★ 4.0
 Boo, BitchRated ★ 3.0 Boo, BitchRated ★ 3.0
 The Tale of Mrs. OkRated ★ 1.5 The Tale of Mrs. OkRated ★ 1.5
 Love to Hate YouRated ★ 1.0 Love to Hate YouRated ★ 1.0
 Delightfully DeceitfulRated ★ 2.0 Delightfully DeceitfulRated ★ 2.0
 True BeautyRated ★ 1.5 True BeautyRated ★ 1.5
 My Lovely LiarRated ★ 2.0 My Lovely LiarRated ★ 2.0
 The Haunting of Bly ManorRated ★ 3.5 The Haunting of Bly ManorRated ★ 3.5
 The ChairRated ★ 3.0 The ChairRated ★ 3.0
 Sex EducationRated ★ 4.0 Sex EducationRated ★ 4.0
 ManifestRated ★ 2.0 ManifestRated ★ 2.0
 Manifest Season 2Rated ★ 2.5 Manifest Season 2Rated ★ 2.5
 ManifestRated ★ 4.0 ManifestRated ★ 4.0
 His Dark MaterialsRated ★ 2.0 His Dark MaterialsRated ★ 2.0
 The Secret Life of CatsRated ★ 3.5 The Secret Life of CatsRated ★ 3.5
 Heartstopper Season 1Rated ★ 3.0 Heartstopper Season 1Rated ★ 3.0
 Our Beloved SummerRated ★ 3.5 Our Beloved SummerRated ★ 3.5
 First KillRated ★ 2.5 First KillRated ★ 2.5
 Too Hot to HandleRated ★ 3.5 Too Hot to HandleRated ★ 3.5