Movies
Ratings
265
The Grand HeistRated ★ 2.5
R2B: Return to BaseRated ★ 2.0
Total RecallRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
The SpiesRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.5
Fists of LegendRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 2.5