Titles you rated
ForgottenRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 1.5
ElioRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.5
Gekijou Soushuuhen BOCCHI THE ROCK! Re:Rated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
Choose or DieRated ★ 1.5
Weathering With YouRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 2.5
Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?Rated ★ 2.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0