Titles you rated
The BoyRated ★ 2.5
Hollow ManRated ★ 3.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.0
InsurgentRated ★ 3.0
Upside DownRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 2.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
RiddickRated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
BurntRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.0