Movies
Ratings
914
NonnasRated ★ 0.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 3.5
The Lost BusRated ★ 2.0
EddingtonRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 2.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 2.0
PlatoonRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
Deep ImpactRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
NosferatuRated ★ 3.5
Eastern PromisesRated ★ 3.0