Titles you rated
ExtractionRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
YesterdayRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Mary Poppins ReturnsRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
All the Money in the WorldRated ★ 4.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.0
CocoRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 3.0