Series
Ratings
32
Steins;Gate 0Rated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 3.5
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 5.0- Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
Choushinsei FlashmanRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Sword Art Online IIRated ★ 1.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 4.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0- 원피스 2기Rated ★ 5.0