Series
Ratings
55
The Good WifeRated ★ 4.5
DickinsonRated ★ 4.0
The Mind, ExplainedRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.5
EliteRated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
The House of FlowersRated ★ 4.0
Testimony of NRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 3.5
Miss Fisher's Murder MysteriesRated ★ 4.0
Miss Fisher's Murder MysteriesRated ★ 4.0
Miss Fisher's Murder MysteriesRated ★ 4.0
Skam Season 4Rated ★ 4.0
Skam Season 3Rated ★ 4.0