Movies
Ratings
423
Beyond the Visible - Hilma af KlintRated ★ 5.0
Don JonRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 2.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
ThorRated ★ 2.5
Midnight DinerRated ★ 4.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 3.0
The 100th Love with YouRated ★ 1.5
Wolf ChildrenRated ★ 1.0
The AttorneyRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5