Series
Ratings
20- Story of Yanxi PalaceRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Taste of Love Season 2Rated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 2.5
Testimony of NRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.5