Movies
Ratings
157
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
BurningRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
GravityRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0