Titles you rated
The ExpendablesRated ★ 5.0
The President's Last BangRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 5.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.0