Titles you rated
Bird BoxRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 1.5
AliensRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
The Fast and the Furious 3Rated ★ 1.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 1.5
The Fast and the FuriousRated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 2.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5