Series
Ratings
398
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.0
The Ice Guy and His Cool Female ColleagueRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 1.0
Ranma1/2Rated ★ 4.0- 나루토 5기Rated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0- Earth Arcade Season 3Rated ★ 4.0
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
The Magical Revolution of the Reincarnated Princess and the Genius Young LadyRated ★ 3.5
CitrusRated ★ 3.0
Bloom Into YouRated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5