Movies
Ratings
423
ApocalyptoRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 2.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
The MasterRated ★ 3.5
Knives and SkinRated ★ 3.0
Aguirre: The Wrath of GodRated ★ 2.0
Three… ExtremesRated ★ 1.5
The LobsterRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 1.5
The Ballad of NarayamaRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.5
The Foul KingRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 3.5
The President's Last BangRated ★ 2.5
Robin HoodRated ★ 3.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 2.0