Movies
Ratings
287
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The Dawn WallRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 5.0
The Legend of 1900Rated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
Beautiful BoyRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 1.0