Titles you rated
- The Real GhostbustersRated ★ 4.0
Marvel's The DefendersRated ★ 1.5
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 0.5
Marvel's Luke CageRated ★ 2.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam 0080: War in the PocketRated ★ 4.0
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 3.0
Cyber City Oedo 808Rated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
Man from the EquatorRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 3.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5