Titles you rated
Trouble with the CurveRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The Lego MovieRated ★ 4.5
The Kissing BoothRated ★ 3.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
Billy Elliot: The MusicalRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.0
RashomonRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
TrumboRated ★ 3.5
Taking WoodstockRated ★ 3.5
Kissing CousinRated ★ 3.5
The SnowmanRated ★ 3.5
Like You Know It AllRated ★ 4.0