Movies
Ratings
370
The Lego MovieRated ★ 4.0
Horror Stories 2Rated ★ 2.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 2.5
Romance of Their OwnRated ★ 1.5
HostelRated ★ 2.0
Final Destination 3Rated ★ 1.5
Saw IIIRated ★ 2.5
Hollow ManRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
InsidiousRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 4.5
My Boss, My TeacherRated ★ 0.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 4.0