Titles you rated
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
StrangerRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
Society GameRated ★ 3.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 3.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.5- Reckless ChallengeRated ★ 3.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 3.0
A Clean SweepRated ★ 3.0
Earth Marble World TourRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 4.0