Movies
Ratings
135
GladiatorRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Lethal Weapon 4Rated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
R.I.P.D.Rated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Underworld: AwakeningRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Reign of FireRated ★ 3.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0