Movies
Ratings
745
Men of HonorRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Vantage PointRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 4.0
The Sum of All FearsRated ★ 4.0
Wild CardRated ★ 3.5
Bullet TrainRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 4.0
Beverly Hills Cop IIRated ★ 3.0
Beverly Hills CopRated ★ 3.0
Run All NightRated ★ 3.5
The FirmRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 4.0
Red DragonRated ★ 4.0
The OutfitRated ★ 3.5
JarheadRated ★ 3.5
The Gray ManRated ★ 3.0
HuntRated ★ 4.0