Titles you rated
My Fair Princess 2Rated ★ 5.0
ScarletRated ★ 4.0
My Fair PrincessRated ★ 5.0- Wakako zake Season 7Rated ★ 3.5
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 2.5
LostRated ★ 2.5
LostRated ★ 2.5
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 4.0
Young Sheldon Season 7Rated ★ 4.0
Young Sheldon Season 6Rated ★ 4.0
Young Sheldon Season 5Rated ★ 4.0
Young Sheldon Season 4Rated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0- すいかRated ★ 4.5
Still, Life Goes OnRated ★ 4.0