Series
Ratings
44
Solitary GourmetRated ★ 2.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 1.5
Golden TimeRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
SignRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 2.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 2.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0