Movies
Ratings
1037
The Point ManRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 3.0
IcarusRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.0
The French DispatchRated ★ 3.0
First CowRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
Petite MamanRated ★ 5.0
The Day I Became a WomanRated ★ 3.5
ÎntregaldeRated ★ 3.0
Ballad of a White CowRated ★ 3.0
PassingRated ★ 3.0
The Unnameable DanceRated ★ 3.0
Compartment Number 6Rated ★ 4.0
JockeyRated ★ 3.5
DesertedRated ★ 2.5
DeceptionRated ★ 2.5
BacurauRated ★ 4.0- Bottle ShockRated ★ 2.5