Titles you rated
- The FrogRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 2.5
Money HeistRated ★ 3.5- Money Heist Season 5Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
My NameRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5