Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Raid 2Rated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.0
Act of ValorRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.0
Batman: The Dark Knight Returns, Part 2Rated ★ 4.5
AfflictedRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 4.0- 18 - Eighteen NoirRated ★ 4.0
Beastie BoysRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.5