Titles you rated
The Life of David GaleRated ★ 5.0
Batteries Not IncludedRated ★ 5.0
BuriedRated ★ 4.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 4.0
The Gold RushRated ★ 3.0
It's a Wonderful LifeRated ★ 2.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Hannibal RisingRated ★ 5.0
Final Destination 3Rated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.5
AnacondaRated ★ 3.0
Small Town RivalsRated ★ 2.0
Fortune SalonRated ★ 4.0
The ProtectorRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 4.5