Titles you rated
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
DuneRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
DriveRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 5.0
BrokerRated ★ 2.5
Jurassic World: DominionRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
LoganRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 2.5
ZombielandRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5