Movies
Ratings
124
AmélieRated ★ 5.0
The OrphanageRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
The Ghost TheaterRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
High FidelityRated ★ 5.0
The Science of SleepRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Take Care of My CatRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Waltz with BashirRated ★ 4.0
No ReservationsRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
ActressesRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
Beastie BoysRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 3.0