Titles you rated
The Gray ManRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 4.0
Jo Pil-ho: The Dawning RageRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 3.5
Bring Me HomeRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
AlonersRated ★ 3.5
The Equalizer 2Rated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
The Invisible GuestRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
Wrath of ManRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.0
Godzilla VS. KongRated ★ 2.5
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 3.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0