Series
Ratings
162
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
AdolescenceRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Hyper KnifeRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Family PlanRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Orange DaysRated ★ 5.0
LTNSRated ★ 4.0
The DealRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 2.5