Titles you rated
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.5
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Mongol: The Rise of Genghis KhanRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.0
SinghamRated ★ 2.5
Dragon Ball Super: Super HeroRated ★ 4.0
The Book of FishRated ★ 3.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 4.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
The SpongeBob Movie: Sponge Out of WaterRated ★ 1.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0