Series
Ratings
141
Shin's ProjectRated ★ 3.5
The Murky StreamRated ★ 4.0
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 1.5
86Rated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Takopii's Original SinRated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
A Man on the InsideRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
Dear HongrangRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5