Titles you rated
A Man of ReasonRated ★ 3.0
Jo Pil-ho: The Dawning RageRated ★ 3.0
LegendRated ★ 3.5
RememberRated ★ 3.0
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 3.0- Operation Chromite: Extended EditionRated ★ 2.5
SoulmateRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 3.5- The WickedRated ★ 3.5
- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 1.5
- Sunset in My HometownRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 3.0
On the LineRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
ConfessionRated ★ 2.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
Emergency DeclarationRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0