Series
Ratings
32
GodlessRated ★ 4.0
FaudaRated ★ 5.0
FaudaRated ★ 5.0
FaudaRated ★ 4.5
Fauda Season 4Rated ★ 5.0
Troy: Fall of a CityRated ★ 3.5
Barbarians Season 1Rated ★ 4.0
Behind Her EyesRated ★ 4.0
Hit & RunRated ★ 3.5
The GuestRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
HannaRated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0