Movies
Ratings
493
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Turning RedRated ★ 3.0
Ron’s Gone WrongRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.5
The Croods: A New AgeRated ★ 3.0
Re-startRated ★ 2.5
Life of BrianRated ★ 3.0
Groundhog DayRated ★ 5.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 2.0
Rough NightRated ★ 3.0
Trolls World TourRated ★ 3.5