Movies
Ratings
50
First SummerRated ★ 5.0
Finding Vivian MaierRated ★ 5.0
A Few Good MenRated ★ 5.0
FailanRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 5.0
Lovers' ConcertoRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 5.0