Series
Ratings
23
Mercy for NoneRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The TrunkRated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
The Director Who Buys Me DinnerRated ★ 0.5
Recipe for FarewellRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Book of Boba FettRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
My Uncle Is Audrey HepburnRated ★ 3.0- Woman with a Bleeding EarRated ★ 2.0
- My Wife’s BedRated ★ 1.5