Movies
Ratings
104
TenetRated ★ 1.0
About TimeRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Cutthroat IslandRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 4.0
Lethal Weapon 2Rated ★ 4.0
The IslandRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Fast FiveRated ★ 3.5